طراحی داخلی، نظارت و اجرا

درباره ما

عمارت سازان فرتاک (با نام برند خانه معماری ملک زادگان)، با بیش از پانزده سال فعالیتِ اجرایی در حوزه طراحی داخلی، نظارت و ساخت، خدمات خود را به مشتریان محترم ارائه می‌کند.

از مشخصه‌های اصلی خانه معماری ملک زادگان، طراحی بر اساس شخصیت صاحب فضاست. از این رو، یکی از ارکان اصلی در مرحله طراحی، حضور روانشناس در کنار تیم طراحی است تا بتوانیم فضای آرامش بخش و منحصر به فردی را برای مشتریان محترم طراحی کنیم.

در طی سال های گذشته، و با شناخته شدن هرچه بیشتر مجموعه خانه معماری ملک زادگان، پروژه‌های اجرایی ما نیز گسترده‌تر شدند. در کنار پروژه‌های اجرایی در حوزه طراحی داخلی، خط تولید محصولاتِ لوکس دست ساز که اختصارا با نام MZ شناخته می‌شوند نیز شروع به فعالیت نمود.

همچنین، با افتخار اعلام می‌کنیم که خانه معماری ملک زادگان، ارتباطِ پویای خود با حوزه‌های معماری، طراحی داخلی و خلق ایده را توسط هم‌اندیشی‌های دی آرک ایجاد کرده است.

در صورتی که تمایل دارید در فضای زندگی و یا فضای کسب و کار خود تغییرات منحصر به فرد که با شخصیت و حال و هوای خودتان همراستا باشد بدهید، با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشویم که در یک جلسه دوستانه، نیاز اصلی شما را بررسی کرده و مراحل اجرایی را برای شما شرح دهیم.