جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

البرز شیمی

ساختمان اداری البرز شیمی، در منطقه صنعتی چرم شهر واقع شده است. درخواستِ صاحب این پروژه، طراحی یک ساختمان VIP در داخل محوطه کارخانه با چهار بخش داخلی شامل واحد کنفرانس، واحد اقامتگاهی، واحد اداری و واحد سلف و استراحتگاه برای کارکنان کارخانه بود.

  • به جهت میزبانی از دولت مردان و نوع تعامل با مدیران دولتی، کارفرما به دنبال نمایش قدرت کارخانه در نظر این افراد بود. به همین جهت برای جلوه بخشیدن به این فضا از المان نقشه ایران با متریال پلکسی و رسم الخط فارسی بر روی دیوار اصلی استفاده شد.
  • با توجه به حضور متناوب مهمانان خارجی در کارخانه و موقعیت مناسب این پروژه نسبت به فرودگاه بین ‌المللی امام خمینی، طراحان ما بخش اقامتگاهی را برای میهمانان اختصاص دادند. در فضای داخلی آشپزخانه اقامتگاه، از آجر به عنوان نماد معماری قدیم ایران به صورت یکپارچه استفاده شده است. همچنین با استفاده از متریال‌های چوب و آهن، دکوراتیوهایی ساخته شد که به روی دیوار نصب شدند.
  • در بخش اداری، توجه اصلی تیم طراحی ما به دلبازی فضا برای پرسنل بود. به همین منظور پارتیشن‌هایی با متریال شیشه برای جداسازی فضا به کار برده شد.
  • در فضای سلف، آشپزخانه‌ای صنعتی برای یک گروه آشپز تعبیه شده است تا سه وعده غذایی را تهیه کنند. در فضای سرو غذا یک میز یکپارچه غذاخوری طراحی شده است تا کارمندان و کارگران همزمان برای تامل و معاشرت بیشتر کنار یکدیگر بنشینند.
  • دو واحد اقامتی برای استراحت کارگران در بین روز اختصاص یافته است تا بانوان و آقایان برای استراحت به این مکان رجوع کنند.

اطلاعات پروژه

مشتری :

شرکت البرز شیمی

خدمات :

طراحی، نظارت و اجرا

تاریخ :

1398

پروژه ها