جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رستوران ایتالیایی ویترو

چندین سال است در شهر تهران، رستوران‌های مختلف ایتالیایی احداث شده است که هریک از آنان، به دنبال جذب مشتریانِ مخصوص به خود می‌باشد. در این میان، کارفرمای پروژه ویترو با توجه به نوع مشتریان مورد نظر خود، به دنبال طراحی فضایی منحصر به فرد بود که در عین حال پرانرژی و دلباز باشد.

شیشه و فلز به دلیل روشنایی و انتقال نور، جزو متریال‌هایی هستند که کنار یکدیگر یک کنتراست و تضاد رنگی ایجاد می‌کنند که نگاه افراد را به خود جلب می‌کند. به همین دلیل، طراحان ما با علم به این تمایز، از این دو متریال در کنار هم در سقف رستوران ویترو استفاده کردند تا توجه مشتریان را در بدو ورود به خود جلب کند.

اثرگذاری بر روی مشتری در هنگام ورود، یکی از المان‌های مهم مورد نظر ما برای این پروژه بود. شیشه‌هایی که در سقف به کار رفته است، با قطر زیاد و رنگی متمایل به سبز می‌باشد. از این تم رنگی در نقاط دیگر مثل الوارهای چوبی بوفه و گلدان‌های شیشه‌ای بر روی میزهای چوبی رستوران نیز استفاده شده است. همچنین به کارگیری باکس‌های فلزی در کنار شیشه‌ها باعث تعادل و تنوع در دید مخاطب می‌شود.

برای از بین بردن سردی فضای رستوران و ایجاد حس آرامش برای مشتریان، باکس‌های آهنی به ابعاد شیشه‌های مربا و ترشی‌های خانگی، در رنگ‌های متفاوت توسط تیم طراحان ما طراحی شد.

همچنین یک بوفه کامل برای صرف صبحانه در مرکز سالن که اصلی‌ترین جاذبه بصری رستوران است قرار داده شد که مشتریان حس تعلق خاطر بیشتری در وجودشان ایجاد شود.

اطلاعات پروژه

مشتری :

خدمات :

طراحی

تاریخ :

1397

پروژه ها